Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
04.09.2020
Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Daimi İşçi (Operatör) Alımı Sözlü Ve Uygulamalı Sınava Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi İlanı

Noter kura çekimi sonucu belirlenen asil ve yedek adayların 24.08.2020 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz Web sitesinde yayımlanan ilanda istenen belgelerin 27.08.2020 – 03.09.2020 tarihleri arasında Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne elden teslim etmeleri istenilmişti.

 

Kura sonucu asil olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim edenler ve şartları tutanlar kura sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazananlar listesine dahil edilmişlerdir.

 

Bu doğrultuda sözlü ve uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ekte belirtilmiş olup, sınav 08.09.2020-09.09.2020 tarihleri arasında Altınova Orman Fidanlık Şefliği - Korucu Köyü / ELAZIĞ (Elazığ – Bingöl Karayolu 33. Km) adresinde ki işyerimizde yapılacaktır.

Adaylar kendi imkanlarıyla sınav yerine ulaşım sağlayacaklardır.

 

Adayların sınava gelirken yanlarında T.C. Kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir.

 

Sınav sözlü ve uygulama olmak üzere iki aşamada yapılacaktır.

 Belirtilen gün ve saatte sözlü ve uygulamalı sınava gelmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.

 

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Telefon No: 0 424 241 11 13

 

Tüm adaylara sınavlarında başarılar dileriz.

 

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adayların adreslerine ayrıca yazılı bir tebligat yapılmayacaktır. 

 

İlanen duyurulur.​Yazdır