Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
12.09.2020
Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Daimi İşçi (Operatör) Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınav Sonucu

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca gerçekleştirilen Daimi İşçi (Operatör) alımının sözlü ve uygulamalı sınav aşaması 09.09.2020 tarihi itibariyle bitirilmiş olup, adayların sınavda elde ettikleri başarı puanına göre belirlenen, asil/yedek sıralamasının olduğu cetvel ilanımız ekinde yer almaktadır. 

Asil olarak sıralamada yer alan adaylar, 21.09.2020 tarihinden 02.10.2020 tarihi mesai bitimine kadar;

         Sağlık Bakanlığından onay almış, Psikoteknik Merkezlerince düzenlenmiş Psikoteknik Raporu,

         Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin Tam Teşekküllü Sağlık Kurumlarından alınacak olan Sağlık Kurulu Raporu,

      Daha önceden teslim edilen evrakların asılları, noter onaylı suretleri veya e-devlet üzerinden QR kodlu olarak alınmış çıktılarını;

Üniversite Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:123 Elazığ/Merkez adresindeki Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü birimine teslim edeceklerdir. 

Belirtilen tarihe kadar istenilen sağlık kurulu raporu, psikoteknik raporu ve diğer evrakları teslim etmeyen asil aday işe giriş ile ilgili tüm hakkını kaybedecek olup, yerine yedek sıralamadan aday çağrılacaktır.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.​​

ELAZIĞ OBM DAİMİ İŞÇİ ALIMI SINAV SONUCU.pdfELAZIĞ OBM DAİMİ İŞÇİ ALIMI SINAV SONUCU.pdfYazdır