Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
14.10.2020
Göreve Yeni Başlayan Orman Mühendislerine Yönelik "Kişisel Gelişim ve Mesleğe Hazırlık" Eğitimi Gerçekleştirildi.

Genel Müdürlüğümüzce ataması yapılarak Bölge Müdürlüğümüz birimlerde göreve yeni başlayan Orman Mühendislerinin "Kişisel Gelişim ve Mesleğe Hazırlama Eğitimi" 12-13 Ekim 2020 tarihleri arasında Elazığ Akgün Hotel’ de gerçekleştirildi.

Fidanlık ve Tohum İşleri Daire Başkanımız Fahrettin Ay başkanlığında gerçekleştirilen eğitime Bölge Müdürümüz Muhammed Salih Çetiner, Bölge Müdür Yardımcılarımız ve Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde göreve yeni başlayan 41 Orman Mühendisi katıldı.

Eğitimin açılış konuşmasında Daire Başkanımız Fahrettin Ay yeni başlayan mühendislere hayırlı olsun dileklerinde bulunarak işlerini severek yapmalarını, bilginin en değerli anahtar olduğunu ve mutlaka planlı çalışmaları gerektiğini belirtti. Ayrıca devlet memurluğunun bir bayrak yarışı olduğunu belirterek bize düşenin görevimizi en iyi şekilde yapmak olduğuna vurgu yaptı.

Kurum Müdürlerimiz ve Üniversite Öğretim görevlilerince; "Kurum Aidiyeti, Kurum Kültürü, Orman Koruma Mevzuatı, Sosyal Medya, Algı Yönetimi, Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları ve Etkili İletişim" konularında gerekli bilgilerin verilmesinin ardından eğitim sona erdi.

 


Yazdır